Mikołajki w świetlicy

Chociaż za oknami brak śniegu to nastrój świąteczny w świetlicy gości już od pierwszych dni grudnia. Dzieci dekorowały salę oraz wykonywały prace plastyczne o tematyce świątecznej. Tego dnia tradycyjnie wszyscy wspólnie zabraliśmy się do przystrojenia choinki. Dzieci zawieszały bombki, łańcuchy i inne własnoręcznie przygotowane przez siebie ozdoby choinkowe. Później odbyły się świąteczne warsztaty plastyczne podczas, których dzieci wraz ze swoimi rodzicami mogli wykonać piękne świąteczne kartki, metodą origami. Wspólnie spędzony czas minął nam bardzo szybko i w miłej, świątecznej atmosferze.

M.Walczak, B.Sala