XXIII Edycja Konkursu Plastycznego “Świat w kolorach” pt. “Różne oblicza jesieni”.

W poniedziałek 2 grudnia w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kutnie odbyło się wręczenie nagród uczniom, którzy zostali laureatami konkursu plastycznego.

XXIII Edycja Konkursu Plastycznego “Świat w kolorach” tym razem miała tytuł: “Różne oblicza jesieni”. Z przyjemnością informujemy, że wśród osób nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobył Jakub Najbar z klasy VI b, a trzecie miejsce przypadło Mai Janeckiej z klasy Ve i Wiktorii Wróblewskiej z klasy VII d.

Oprócz tego wyróżnienia dostały: Natalia Zawadzka z klasy Vc i Natalia Wojciechowska z klasy Vi.

Uczniów do konkursu przygotowały panie: Ewa Andryszczak – Pawłowska i Magdalena Frankowska.

Gratulujemy!!!