SZKOLNY KIERMASZ  BOŻONARODZENIOWY

SZKOLNY KIERMASZ  BOŻONARODZENIOWY

W dniu 10 grudnia w naszej szkole odbyła się sprzedaż świątecznych ozdób. Już od godz. 7.30, na holu głównym, panie Małgorzata Jezierska i Anna Dębska  zorganizowały stoisko z wykonanymi własnoręcznie, przepięknymi poduszkami, stroikami, pokrowcami na sztućce i skarpetami.  Uczniowie klas I-III dołączyli się do tej akcji i wykonali kartki świąteczne.
Pozyskane pieniądze zasiliły budżet STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU DZIECI KALOS KAGATHOS PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

                                                                                Organizator – A. Kaźmierczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *