NAPISAŁA ŚWIĄTECZNĄ BAJKĘ I…

NAPISAŁA ŚWIĄTECZNĄ BAJKĘ I…

Uczennica klasy 2A ZOSIA SZCZEPAŃSKA wzięła udział   w miejskim konkursie literackim zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie ,,Świąteczna bajka”. 16.12.19 r. w Starostwie Powiatowym w Kutnie odbyło się rozstrzygnięcie tego konkursu i wręczenie nagród. Zosia w kategorii wiekowej 9 – 10 lat zdobyła nagrodę specjalną: dyplom i książkę A. Lindgren ,,Pippi Pończoszanka”. Dodatkową nagrodą jest odczytanie napisanej przez naszą uczennicę bajki w Radiu Q (24-26.12.19.; godz. 18.00.). Zapraszamy wszystkich do jej wysłuchania. Serdecznie gratulujemy młodej autorce.

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *