Dzień  16 grudnia dla uczniów z klasy  I d był dniem wyjątkowym, to data naszej wspólnej wigilii  w tym gronie.

Dzień  16 grudnia dla uczniów z klasy  I d był dniem wyjątkowym, to data naszej wspólnej wigilii  w tym gronie.  Uczniowie zaprosili swoich rodziców na tą wyjątkową uroczystość.  Dzieci zaprezentowały wiersze i zaśpiewały piosenki o tematyce świątecznej. Niespodzianką był występ uczennicy tej klasy. Lenka zagrała na klarnecie dwa świąteczne utwory.  Pani  Justyna wraz z córką Hanią upiekły smaczne i kolorowe pierniczki.  Dzieci przypomniały, w jaki sposób nakrywa się do stołu, wymieniły potrawy, które obowiązkowo powinny znaleźć się na wigilijnym stole. Uczniowie wymienili  potrawy, które królują na ich rodzinnych stołach. Widać, że żywo uczestniczą w świątecznych przygotowaniach do świąt.

Redagowała: A. Kaźmierczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *