ZATRZYMANE W KADRZE – ŚWIĄTECZNE CZYTANIE W 2 A

ZATRZYMANE W KADRZE – ŚWIĄTECZNE CZYTANIE W 2 A

18  grudnia, w ramach realizacji treści programu innowacyjnego ,,Czytam, świat odkrywam”,  zaprosiliśmy kolejnego gościa do wspólnego czytania. Tym razem nasze zaproszenie przyjęła pani wicedyrektor szkoły Violetta Wojciechowska. Pięknie przeczytała nam fragment książki Adama Zabokrzyckiego ,,Pamiętnik Świętego Mikołaja”. Później rozmawialiśmy nt. wysłuchanego tekstu. Zastanawialiśmy się, czy Mikołaj zawsze musi spełnić każde życzenie? Następnie my zaprezentowaliśmy swoje umiejętności czytelnicze. Na koniec spotkania wszystkim udało się rozszyfrować ,,Gąsienniczki zadanie do wykonania”, którego rozwiązaniem było przypomnienie o tradycji składania świątecznych życzeń.  A zatem…….

Zdrowych, pogodnych, cudownych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego naj… naj… naj… w Nowym 2020 Roku życzą uczniowie oddziału 2A z wychowawczyniami.

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *