JEDYNKA NAJLEPSZA W KUTNIE W MINISIATKÓWKĘ

JEDYNKA NAJLEPSZA W KUTNIE W MINISIATKÓWKĘ

 

Dnia 18 grudnia 2019r roku w Szkole Podstawowej nr 6 w Kutnie odbyły  się Mistrzostwa miasta Kutno w mini siatkówkę dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci organizowany przez MOSiR Kutno. W turnieju uczestniczyły 3 zespoły z szkół podstawowych: SP1 Kutno,       SP6 Kutno, SP7 Kutno w sumie 30 zawodniczek

Wyniki Mistrzostw przedstawiają się następująco:

SP1 Kutno – SP7 Kutno 2-0

SP1 Kutno – SP6 Kutno 1-2

SP6 Kutno – SP7 Kutno 2-0

Nasze dziewczęta grały w składzie: Falkowska Maja 6c, Zajączkowska Julia 6a, Józefowicz Anna 6c, Maciaszek Maria 5a, Myszkiewicz Paulina 6d, Myszkiewicz Oliwia 6d, Grzyb Aleksandra 6f, Martyna Kotarska – Kopańska 6d, Natalia Sauda 6d, Julka Starybrat 7d opiekun Robert Kozicz

Klasyfikacja końcowa

1 miejsce SP1 Kutno

2 miejsce SP6 Kutno

3 miejsce SP7 Kutno

 Nasze dziewczęta awansowały do mistrzostw powiatowych które odbędą się 9 stycznia w Żychlinie. Życzymy powodzenia. Gratulujemy!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *