Sensoplastyka

„ Nie ma rzeczy niemożliwych,
są tylko trudne do wykonania.”

Aleksander Wielki

            W czasie ostatnich zajęć mieliśmy dosyć nietypowe zadania. Uczestnicy mogli poczuć się jak aktorzy filmu akcji. Na początku panie prowadzące prowadziły krótką rozgrzewkę. Następnie wszyscy chłopcy zamienili się w tajnych agentów. Mieli do wykonania „Mission Impossible”. Każdy chłopiec miał do pokonania „tunel laserowy”, którego dotknięcie groziło włączeniem alarmu. Musimy stwierdzić, że wszyscy spisali się na medal – dali z siebie wszystko.
Po pełnym emocji ćwiczeniu dzieci mogły sprawdzić się w innych dyscyplinach wymagających równie dobrej kondycji. Wyginali śmiało swoje ciała w grze „Wygibajtus”, mogli przetestować swoją wytrzymałość w grze w balona oraz celne oko w balonowym tenisie.
Po zakończeniu świetnej zabawy wszyscy ocenili nas na „5”. Mimo zmęczenia z uśmiechami na buziach rozeszli się do domów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *