Przy skromnym stole wigilijnym.

W ostatnim dniu nauki tuż przed przerwą świąteczną oddział 7c wraz z wychowawcą spotkał się przy skromnym stole wigilijnym. W tym roku było nieco inaczej – postawiliśmy na zdolności aktorskie grupy uczniów i wspólnie przygotowaliśmy przedstawienie ,w którym pojawiły się tradycje wigilijne. Zaaranżowany wigilijny stół,spotkanie rodzinne i przybycie niezapowiedzianych gości to tylko kilka elementów wplecionych w scenki odegrane przez uczniów. Na koniec był oczywiście słodki poczęstunek przygotowany przez zaprzyjaźnione mamy i babcie.Ku ich radości znikał ze stołów w błyskawicznym tempie.
 
                                    opracowała:Anna Jóźwiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *