O bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych na świetlicy

O bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych na świetlicy

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak samo podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych jak i spędzanie tego czasu w miejscu zamieszkania. Podczas zajęć świetlicowych została wyświetlona prezentacja multimedialna przedstawiająca zasady bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii. Następnie dzieci wykonywały plakaty z numerami alarmowymi. Podsumowaniem zajęć była kolorowanka przedstawiająca sporty zimowe z różnymi sentencjami i przestrogami odnośnie czasu wolnego.

Wychowawcy świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *