Bezpieczne ferie zimowe 2019/2020.

13 stycznia w województwie łódzkim rozpoczynają się ferie zimowe. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w dniach 02.01. 2020r. – 03.01.2020r. w naszej szkole odbyły się apele profilaktyczne z udziałem aspiranta sztabowego p.Edyty Machnik z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Podczas apeli przypomniano uczniom zasady bezpiecznego uprawiania sportów zimowych, numery telefonów alarmowych, procedury zachowań w razie niebezpiecznych zdarzeń oraz zasady bezpieczeństwa w Internecie.

Wszystkim uczniom życzymy śnieżnych, radosnych i bezpiecznych ferii oraz powrotu do szkoły w dobrych humorach.

Pedagodzy, psycholog szkolny