Zatrzymane w kadrze – kiedy babcia i dziadziuś byli mali….

Zatrzymane w kadrze – kiedy babcia i dziadziuś byli mali….

“Kiedy babcia była mała to sukienkę i fartuszek krótki miała.

 Małe nóżki chude rączki i lubiła jeść cukierki oraz pączki.

                                                                                            Kiedy dziadek był malutki, to nie nosił adidasów tylko butki.

 Nie miał wąsów, ani brody, no i nie chciał jeść marchewki tylko lody!”

 

W związku z obchodzonymi w wielu oddziałach naszej szkoły uroczystościami z okazji  Dnia Babci i Dziadka 2a przygotowała wystawę pt. Kiedy Babcia i Dziadek byli mali” . Do zwiedzania wystawy zaprosiliśmy uczniów, nauczycieli, rodziców, dziadków i przedszkolaków z PM nr 17,,Niezapominajka”. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w gromadzeniu i udostępnienie wielu przedmiotów, fotografii, czasopism, gier, lektur…. z tamtych czasów. Mamy nadzieję, że wystawa się podobała. Dla tych, którzy jej nie widzieli kilka fotek 

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *