Zabawa karnawałowa w świetlicy

Zabawa karnawałowa w świetlicy

           

W piątek 31 stycznia w świetlicy szkolnej odbył się karnawałowy bal przebierańców. W zabawie brały udział dzieci uczęszczające do naszej świetlicy. Spotkanie rozpoczęliśmy   od zapoznania dzieci z tradycją zabawy karnawałowej i dekorowaniem sali: balonami, serpentynami i kolorowymi łańcuchami. Konkursy i zabawy ruchowe cieszyły się dużym powodzeniem. Na koniec wszystkie dzieci ruszyły w podróż po sali w świetlicowym pociągu. Dekoracja sali, różnorodność propozycji tańców, zabaw i utworów muzycznych sprawiła,     że udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Wszyscy świetnie się bawili    w rytmie znanych przebojów. Była to świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz integracji uczniów naszej szkoły.

Wychowawcy świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *