Zabawa karnawałowa w świetlicy

W piątek 31 stycznia w świetlicy szkolnej odbył się karnawałowy bal przebierańców. W zabawie brały udział dzieci uczęszczające do naszej świetlicy. Spotkanie rozpoczęliśmy   od zapoznania dzieci z tradycją zabawy karnawałowej i dekorowaniem sali: balonami, serpentynami i kolorowymi łańcuchami. Konkursy i zabawy ruchowe cieszyły się dużym powodzeniem. Na koniec wszystkie dzieci ruszyły w podróż po sali w świetlicowym pociągu. Dekoracja sali, różnorodność propozycji tańców, zabaw i utworów muzycznych sprawiła,     że udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Wszyscy świetnie się bawili    w rytmie znanych przebojów. Była to świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz integracji uczniów naszej szkoły.

Wychowawcy świetlicy