Zarządzenie nr 15/2020 Prezydenta Miasta Kutno z dnia 30 stycznia 2020 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

ZARZĄDZENIE Nr 15/2020 Prezydenta Miasta Kutno z dnia 30 stycznia 2020 r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2020/2021 do klas I publicznych szkół podstawowych, dla których Miasto Kutno jest organem prowadzącym oraz informację Prezydenta Miasta o kryteriach branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym oraz dokumentach niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria .

Download (PDF, 6.29MB)

Download (PDF, 558KB)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *