Święto Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 31 stycznia uczniowie z oddziału  1 D pod opieką wychowawczyni Agnieszki Kaźmierczak przygotowali  wspaniałą imprezę z okazji Dnia Babci i Dziadka.           Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Na wstępie wychowawczyni przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Dzieci z udziałem mam przygotowały również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz owoców Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez inscenizację, wiersze, piosenki oraz wspólną zabawę i konkursy mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

A.Kazmierczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *