Interaktywny konkurs biblioteki szkolnej

3 lutego ruszyło głosowanie uczniów klas II – III w interaktywnym konkursie biblioteki szkolnej „Okładka ciekawej książki”.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych prac z poszczególnych klas. Jury konkursu stanowią uczniowie.

Przypominamy zasady głosowania: każdy oddział będzie miał swój tydzień (w pierwszym były prezentowane prace oddziału 2b). Wszyscy uczniowie z klas II – III mają prawo głosowania podając swoje dane (imię nazwisko, oddział) oraz numer wybranej pracy. Głosować można tylko jeden raz na prace danego oddziału (raz w tygodniu).

Nagrodzeni zostaną autorzy najlepszych prac z poszczególnych klas oraz Ci, którzy systematycznie głosują.

Zabawa potrwa do końca marca.

Zapraszamy do biblioteki.

Wasze bibliotekarki