Komunikat rekrutacja 2020/2021 r.

Kutno, dnia 13.02.2020r.

 KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że dzieci urodzone w 2013r., a także dzieci, którym odroczono w ubiegłych latach obowiązek szkolny, mają obowiązek rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej w roku szkolnym 2020/2021.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie naszej szkoły zapisywane będą na podstawie zgłoszenia, złożonego przez rodziców w sekretariacie szkoły w dniach 17 – 27 lutego 2020r.

Nabór kandydatów do klas I na wolne miejsca posiadane przez szkołę będzie odbywał się w dniach: 02 – 13 marca 2020r.

Dla dzieci zamieszkałych poza obwodem naszej szkoły będzie prowadzone postępowanie rekrutacyjne, na podstawie wniosku złożonego przez rodziców do dyrektora szkoły.

Stosowne dokumenty, zasady postępowania rekrutacyjnego i wykaz ulic znajdujących się w obwodzie naszej szkoły znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA 2020/2021 na stronie internetowej szkoły (www.sp1kutno.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w holu głównym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *