#DzieciUcząRodziców

 #DzieciUcząRodziców

        Uczniowie oddziałów Ia, IIa, IIc, IId, IIIb, IIIc, IIIe przystąpili do udziału w Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych, wsparcie procesu edukacji, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy będące przedmiotem lekcji. Dnia 12 lutego odbyła się pierwsza z nich -,,Młody ekolog”. Wyruszyliśmy więc w  fascynującą podróż do świata ekologii. W trakcie zajęć obejrzeliśmy prezentację ,,Młody ekolog”. Rozmawialiśmy nt. smogu, segregacji odpadów, recyklingu. Wiemy już jak dbać o środowisko. Wykonaliśmy też zadanie, które zanieśliśmy do domów i przekazaliśmy rodzicom.

       

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *