Walentynki w I c

Walentynki w Ic

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Tego dnia ludzie wysyłają do bliskich „walentynkę” – wiersz, podziękowanie albo wyznanie miłosne.

Z tej wyjątkowej okazji w klasie Ic  stała skrzynka, do której uczniowie mogli wrzucać kartki, serduszka z ciekawymi wierszykami i serdecznymi życzeniami. Dzień zaczął się od zajęć kreatywnych, na których dzieci miały za zadanie, udekorowanie babeczek słodkimi posypkami i lukrem. Następnie uczniowie mogli skosztować swoich arcydzieł i zapozować do zdjęć z serduszkami.

M.Walczak