Podsumowujące I okres roku szkolnego 2019/2020.

20 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów za wyniki w nauce podsumowujące I okres roku szkolnego 2019/2020. Stypendyści to najzdolniejsi uczniowie, którzy uzyskali  średnią ocen  co najmniej  5,20 oraz wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice oraz dyrekcja szkoły. Poniżej lista wyróżnionych uczniów.

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Oddział

1.

Jakub Szczerbakowicz

V c

2.

Lena Syska

V e

3.

Antoni Kobus

V g

4.

Pola Rak

VI e

5.

Lena Sierant

VI f

6.

Zuzanna Wnuk

VI f

7.

Amelia Furmankiewicz

VI g

8.

Aleksandra Michalska

VI h

9.

Szymon Klimczak

VII a

10.

Zuzanna Mierzwińska

VII a

11.

Maja Syska

 

VIII e

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *