LOKALNY ANIMATOR SPORTU 2020

• Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie zaprasza osoby zainteresowane pracą na stanowisku Animatora Sportu na obiekcie „Moje boisko – Orlik 2012” do składania ofert.

Oferta zakłada pracę w ramach projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu” w okresie od 1 marca do 30 listopada 2020r.

Kryteria dla kandydatów:

• Posiadanie wymaganych kwalifikacji do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo – rekreacyjnych. Zapraszamy instruktorów, trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, posiadających stosowne uprawnienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (wymagana kserokopia dokumentów potwierdzona za zgodność z oryginałem).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Nabór kandydatów trwa do 26 lutego 2020 roku.

Założenia i Regulamin Naboru i Uczestnictwa w projekcie „Lokalny Animator Sportu 2020” znajdują się na Regulamin LAS 2020.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia kandydaci mogą uzyskać osobiście w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie lub pod numerem telefonu 24 254 70 72.