Warsztaty w zakresie przestrzegania zasad bezpiecznego korzystania z Internetu.

Warsztaty w zakresie przestrzegania zasad bezpiecznego korzystania z Internetu.

 

Każdego roku, w lutym obchodzimy  Dzień  Bezpiecznego Internetu.  Z tej okazji realizowane były zajęcia warsztatowe, poświęcone bezpiecznemu i kulturalnemu korzystaniu z sieci, przeprowadzone przez mamę naszej Leny.  Pani  st. asp. Edyta Machnik rozmawiała z uczniami oddziału 1 d  o bezpieczeństwie w sieci Internet, przeczytała  bardzo ciekawą historię o Zajączku, podarowała  broszurki z krzyżówkami, zagadkami wierszowanymi, plątaninkami, a wszystko to związane było z komputerem. Profilaktyka ryzykownych zachowań jest bardzo ważna, by wyeliminować niepożądane postawy uczniów w sieci internet. Na zakończenie pani  st. asp. Edyta Machnik wręczyła kolorowe książeczki zaprojektowane przez uczniów „Dąbrowszczaka” oraz ciekawe odblaski, w nawiązaniu do bezpiecznej drogi do i z domu do szkoły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *