Ortograficzne, czytelnicze, matematyczne i plastyczne ,,ORŁY” z I-III.

 

Ortograficzne, czytelnicze, matematyczne i plastyczne ,,ORŁY” z I-III.

…Pierwszy krok do zwycięstwa –

– poznać się na własnej sile…

T.Kościuszko

Za nami dwa ogólnopolskie konkursy dla uczniów  pierwszego etapu kształcenia: SYNAPSIK MEN i STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA. Do X edycji Synapsika MEN“ Jesień 2019”  w dniu 25 października 2019 r. przystąpiło z naszej szkoły 13 uczniów z oddziałów 2A, 3B, 3D, 3E. Tytuł Zwycięzcy konkursu można było uzyskać zdobywając 100% , a Laureata powyżej 90% możliwych do zdobycia punktów. Miło nam poinformować, iż Zwycięzcą został Piotr Jaworowski (2A) a Laureatem Jakub Janczak (2A) zdobywając 66pkt. z 68 możliwych –  97,06%. Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Nasza szkoła otrzymała także Certyfikat, który wzbogacił bogatą galerię wyróżnień.

W konkursach Ogólnopolskiej  Stypendiady Wczesnoszkolnej, które w szkole zostały przeprowadzone w dniach  02-12.12.19. wzięło udział 143 uczniów: 14 z klas 1, 61 z klas 2, 68 z klas 3. Jedenastu udało się zdobyć tytuł ,,Orła”:

Furmankiewicz Maja 1D  –  I miejsce (konkurs plastyczny)

Bańcyr Emilia 1D  – wyróżnienie (konkurs plastyczny)

Górska Antonina 1D  – wyróżnienie (konkurs plastyczny)

Szczepańska Zofia 2A  – wyróżnienie (konkurs ortograficzny)

Budner Jakub 2A  –  wyróżnienie (konkurs plastyczny)

Jagodzińska Gabriela 2B  –  wyróżnienie (konkurs czytelniczy)

Włodarczyk Nicola 2C  –  wyróżnienie (konkurs plastyczny)

Lewandowska Hanna 2D  –  III miejsce (konkurs plastyczny)

Szymański Mateusz 3A  –  wyróżnienie (konkurs plastyczny)

Filipczak Bartosz 3D  –  wyróżnienie (konkurs plastyczny)

Stasiak Lena 3E  –  III miejsce (konkurs plastyczny)

Dziękujemy za zainteresowanie konkursami. Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników. Zachęcamy do udziału w  następnych edycjach konkursów.

Szkolni  koordynatorzy  w/w  konkursów:
E.Rozmarynowicz /J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *