XXI edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno – środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”

Zapraszamy do wzięcia udziału w XXI edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno – środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”, odbywającego się w 2020 roku pod hasłem: (R)EWOLUCJE ZIEMI. Konkurs organizowany jest na obszarze całej Polski w ramach obchodów “Dnia Ziemi”. Organizatorem konkursu jest Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach i dla trzech grup wiekowych:

  • konkurs plastyczny – dla uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych;
  • konkurs wiedzy geologicznej: dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

By wziąć udział w Konkursie, należy przynieść do nauczyciela geografii pracę plastyczną lub pracę pisemną w nieprzekraczalnym terminie do 20 marca 2020 r. Wraz z pracą należy przynieść Formularz zgłoszeniowy (czytelnie wypełniony) stanowiący Załącznik Nr 1 do Regulaminu konkursu, podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego niepełnoletnich autorów prac.

Szczegóły zamieszczone są w Regulaminie oraz komunikatach o konkursach.

Download (PDF, 196KB)

Download (PDF, 222KB)

Download (PDF, 226KB)

Beata Kusiak, Ilona Starybrat

\

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *