8 marca to szczególny dzień w naszej klasie, dzień pełen radości i uśmiechu. Nie może być inny, bo to „Dzień Kobiet”, święto wszystkich Pań, tych dużych i tych najmłodszych. W tym roku przypadł ten dzień w niedzielę, więc w szkole obchodziliśmy go w poniedziałek, 9 marca. W ten wyjątkowy dzień rodzice przygotowali dla Pań niespodziankę. Na początku chłopcy złożyli życzenia, dziewczynki otrzymały kolorowe pamiętniki i słodką niespodziankę. Były życzenia i upominki od chłopców oraz Święto Kapelusza, do którego podczas marcowych zajęć edukacyjnych zainspirowały nas omawiane różnorodne teksty literackie. Dziewczynki przez cały dzień dumnie nosiły korony, a chłopcom wykonały czapki według swojego pomysłu. Wszystkim wspaniałym dziewczętom życzymy samych dobrych chwil, nie tylko 8 marca!
Opisała; Agnieszka Kaźmierczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *