ZATRZYMANE W KADRZE – COŚ DLA NIEJ…

ZATRZYMANE W KADRZE – COŚ DLA NIEJ…

Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla Mamy, Pani, dla Dziewczynek,
W domu i w szkole, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek –
To jest od chłopców upominek
.

 

Chłopcy z 2a nie zapomnieli o święcie Pań i swoich Koleżanek. Stanęli na wysokości zadania i dla klasowych dam przygotowali piękne prezenty i bukiety wiosennych kwiatów. Złożyli serdeczne życzenia. Na tym jednak nie skończyła się ich pomysłowość. Niespodzianką były zadania konkursowe wymagające nie lada sprawności, szybkiej reakcji, spostrzegawczości, zwinności, precyzji ruchów… Mimo, że zadania były dość trudne, dziewczynki poradziły sobie doskonale. Wszystkim zabawom towarzyszyła duża doza humoru i ogromnej radości. Każda mała Dama jest wyjątkowa i każda otrzymała certyfikat Super Dziewczyny. Na koniec chłopcy zaprosili wszystkich na soczek i słodki poczęstunek. Uśmiech na twarzach dziewcząt był podziękowaniem za okazaną pamięć i życzliwość. Dziękujemy ORR za włączenie się w organizację tego oddziałowego święta.

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *