Komunikat Wojewody Łódzkiego oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty w związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa,

Kutno, dnia 10.03.2020r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przekazuje do wiadomości nauczycieli, rodziców i uczniów, że zgodnie z wytycznymi Wojewody Łódzkiego oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty w związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, od dnia dzisiejszego, tj. 10.03.2020r. do odwołania wstrzymuje wszystkie zaplanowane wyjazdy i wycieczki uczniów, zbiorowe wyjścia do kin, teatrów, bibliotek, muzeów, basenów, itp. oraz zakazuje organizowania grupowych wydarzeń na terenie szkoły, takich jak akademie, apele, koncerty i inne masowe spotkania, a także przyjmowania w charakterze gości grup uczniów i dzieci z innych szkół i placówek.

Jednocześnie od dnia 10.03.2020r. odwołuje wszystkie wynajmy hali sportowej, sal gimnastycznych i pomieszczeń szkolnych przez instytucje, organizacje i stowarzyszenia współpracujące ze szkołą.

Informacje zawarte w niniejszym komunikacie obowiązują od 10.03.2020r. do odwołania.

DYREKTOR SZKOŁY

(-) Jarosław Koszański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *