Komunikat Dyrektora szkoły

                                                                                               Kutno, 20 marca 2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.

W celu ujednolicenia sposobu przekazywania zagadnień do realizacji, mając na uwadze „zdalne nauczanie”, informujemy, że od dnia 23 marca 2020 r. ( poniedziałek), będą one przekazywane przez dziennik elektroniczny Librus.

 Dla klas I-III materiały nauczyciele prześlą na konta rodziców, dla klas IV-VIII przekażą wyłącznie na konta uczniowskie. Jeśli istnieją problemy z logowaniem na jakiekolwiek konto, proszę o kontakt z administratorem szkoły, panem Grzegorzem Gmerkiem.

Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację, proszę o śledzenie strony internetowej szkoły, gdyż kolejne komunikaty będą przesyłane tą drogą.

Dziękuję za cenne uwagi, dotychczasową współpracę, wsparcie w tych trudnych dla wszystkich dniach.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

(-) Jarosław Koszański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *