Kutno, 23.03.2020r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że w związku z licznymi prośbami rodziców kierowanymi do kadry kierowniczej o ujednolicenie sposobu komunikowania się z uczniami od 23 marca 2020r. (poniedziałek) materiały do samodzielnej realizacji nauczyciele przekazywać będą zgodnie z następującym harmonogramem:

• nauczyciele uczący w klasach 1 – 3 – wysyłają wiadomość tylko na konta rodziców między godziną 15:00 a godziną 17:00 z materiałami na następny dzień;
  • nauczyciele uczący w klasach 8: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego – wysyłają wiadomość tylko na konta uczniów od 8:00 do 9:00;
  • nauczyciele uczący w klasach 8 pozostałych przedmiotów – wysyłają wiadomość tylko na konta uczniów od 13:00 do 15:00;
  • nauczyciele uczący w klasach 4 – 5 – wysyłają wiadomość tylko na konta uczniów od 9:00 do 11:00;
  • nauczyciele uczący w klasach 6 – 7 – wysyłają wiadomość tylko na konta uczniów od 10:00 do 12:00.
  • W klasach 4 – 8 materiały będą wysyłane przez nauczycieli w dniach, w których mają zajęcia z uczniami w stałym planie lekcji.

(-) Jarosław Koszański