Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

    26 czerwca 2020 roku odbyło się zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Nie ulega wątpliwości, że był to rok wyjątkowy, ale jakże bardzo ważny dla Nas wszystkich, bo stawiający przed nami nowe wyzwania. Swoją edukację na poziomie szkoły podstawowej zakończyli ósmoklasiści. Wszystkim uczniom opuszczającym mury Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie życzymy pomyślności na kolejnych szczeblach edukacji, rozwijajcie swoje pasje, zainteresowania, spełniajcie marzenia.
     Drodzy uczniowie, gratulujemy Wam dobrych ocen, wzorowego zachowania i sukcesów sportowych. Jesteście bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Życzymy Wam zdrowych, bezpiecznych i pełnych słońca wakacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *