Szanowni Państwo, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy szkoły…

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy szkoły…

 

Rozdaniem świadectw promocyjnych i ukończenia szkoły zakończyły się zajęcia szkolne. Żegnamy absolwentów klas ósmych, a na dwumiesięczny wypoczynek udają się pozostali uczniowie naszej szkoły.

Gdy rozpoczynał się rok szkolny 2019/2020, nikt z nas się nie spodziewał, że jego zakończenie będzie odbywało się w spokoju, zadumie, reżimie sanitarnym. Że nie odbędzie się Bal Ósmoklasistów z zabawą do późnego wieczora… Że hala sportowa, wypełniona zawsze po brzegi uczniami i rodzicami, gwarna, tętniąca życiem, zamieni się w miejsce ciszy i skupienia, nadziei na…  lepsze, normalne jutro…

Od 12 marca uczniowie przestali uczęszczać do szkoły, rozpoczęło się zdalne nauczanie, coś nowego, czego wszyscy zaczęliśmy się uczyć, a co w czerwcu stało się już normalnością.

Konsekwentnie i z determinacją dotrwaliśmy do zakończenia zajęć edukacyjnych. Nie kto inny jest autorem tego sukcesu jak Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie i pozostała społeczność szkoły.

Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam wysokich osiągnięć i wyników w nauce.

Absolwentom dziękuję za tych osiem lat spędzonych w murach naszej szkoły, życzę mądrych wyborów i trafnych decyzji w dalszej drodze edukacyjnej.

Nauczycielom życzę spokojnego wypoczynku, dziękując za ten trudny rok i patrzę z nadzieją na nowe, lepsze jutro.

Szanowni Rodzice, bez Waszego wsparcia nie udałoby się nam właściwie funkcjonować i realizować zdalnego nauczania w obliczu nasilającej się pandemii i reżimów sanitarnych.

Wszyscy pracownicy szkoły, ci pedagogiczni i niepedagogiczni, dzień w dzień przy wsparciu Prezydenta Miasta stawiali czoła kolejnym wyzwaniom i trudom dnia codziennego.

Na ten nadchodzący czas wakacyjny życzę wszystkim dużo słonecznych i radosnych dni spokoju i wytchnienia, abyśmy we wrześniu mogli się spotkać, gotowi do kolejnych wyzwań.

Kończąc, raz jeszcze dziękuję za ten wyjątkowy rok szkolny 2019/2020.

 

Dyrektor szkoły

Jarosław Koszański

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *