Informacja Dyrektora Szkoły Wyniki

Kutno, dn. 29 lipca 2020r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że w dniu 31 lipca 2020r. od godziny 1000, w ogólnopolskim systemie informatyczny ZIU będą dostępne indywidualne wyniki egzaminu ósmoklasisty. Loginy i hasła były przekazywane uczniom w dniu zakończenia rocznych zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Adres serwisu dla ósmoklasistów: https://wyniki.edu.pl

Jednocześnie informuję, że zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane absolwentom lub ich rodzicom w dniu 31 lipca 2020r. (piątek) w godzinach od 1230 do 1400 w holu głównym z zachowaniem reżimu sanitarnego oraz od 03 sierpnia 2020r. w godzinach pracy sekretariatu 800-1400.

Prosimy, aby każda osoba odbierająca zaświadczenie miała własny długopis i stosowała się do poleceń pracowników obsługi szkoły.

(-) Jarosław Koszański