KONKURSU SUDOKU 2021/2022.- Regulamin: 

 

Plansze pobierać należy zawsze od 15 dnia miesiąca w kolejnych miesiącach: październik, listopad, grudzień.

 1. październik
   

  Wydrukuj kartę i rozwiąż samodzielnie poniższe plansze SUDOKU lub bez drukowania wypełnij brakujące miejsca na karcie SUDOKU w innym kolorze. Koniecznie podpisz kartę. Rozwiązaną i podpisaną planszę SUDOKU odeślij na adres sudoku@sp1kutno.pl do 29 października 2021 r.

  ZESTAW I dla KL 4-6

  ZESTAW I dla KL 7-8

 2. listopad 

  Wydrukuj kartę i rozwiąż samodzielnie poniższe plansze SUDOKU lub bez drukowania wypełnij brakujące miejsca na karcie SUDOKU w innym kolorze. Koniecznie podpisz kartę. Rozwiązaną i podpisaną planszę SUDOKU odeślij na adres sudoku@sp1kutno.pl do 30 listopada  2021 r.

  ZESTAW II dla KL 4-6

  ZESTAW II dla KL 7-8

 3. grudzień

Wydrukuj kartę i rozwiąż samodzielnie poniższe plansze SUDOKU lub bez drukowania wypełnij brakujące miejsca na karcie SUDOKU w innym kolorze. Koniecznie podpisz kartę. Rozwiązaną  i podpisaną planszę SUDOKU odeślij na adres sudoku@sp1kutno.pl do 31 stycznia 2022 r.

ZESTAW III dla KL 4-6

ZESTAW III dla KL 7-8