STOŁÓWKA W NOWEJ ODSŁONIE

STOŁÓWKA W NOWEJ ODSŁONIE

 

 W tym roku szkolnym nasi uczniowie spożywają posiłki w nowo wyremontowanej stołówce szkolnej.

Fundusze na zmianę aranżacji pomieszczenia pozyskaliśmy dzięki udziałowi dzieci  ze świetlicy szkolnej w Ogólnopolskim Konkursie „Stołówka z  klasą” zorganizowanym przez Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. K.

Uczniowie: Izabela Guzowska kl. II b, Maciej Czernicki kl. II b oraz  Igor Jankowski kl. II d pod kierunkiem wychowawców świetlicy wykonali plakat zawierający logo Kauflandu, promujący zdrowe odżywianie się. Jednym z warunków przystąpienia do konkursu było  nadesłanie pięciu krótkich, anonimowych wypowiedzi uczniów z różnych klas na temat: „Jak wyobrażam sobie  stołówkę w naszej szkole”. Wypowiedzi uczniowie redagowałi pod opieką nauczycieli biblioteki szkolnej.

Po przejściu do drugiego etapu, zwycięstwo w konkursie zawdzięczamy całej społeczności szkolnej: nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz pracownikom administracji i obsługi a także mieszkańcom Kutna i innym osobom, które oddały swój głos na naszą szkołę.

Pozostałe środki na remont nasza szkoła otrzymała od organu prowadzącego oraz wykonawcy – firmy MIK- BUD Andrzej Mikołajczyk.

W dniu 8 września 2020 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród autorom zwycięskiego plakatu przez wiceprezydenta Miasta Kutno Zbigniewa Wdowiaka oraz dyrektora szkoły Jarosława Koszańskiego. Swoją obecnością zaszczycił nas również inspektor Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta Kutno  pan Paweł Kruszewski.

Wydarzeniu towarzyszyła ekipa filmowa wykonująca materiał promocyjny na potrzeby Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. K.

 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za piękną stołówkę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *