„Okładka ciekawej książki” – rozstrzygnięcie konkursu

„Okładka ciekawej książki” – rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs „Okładka ciekawej książki” po wielu miesiącach został doprowadzony do końca. Przypomnijmy główne zasady. Konkurs rozpoczął się w styczniu 2020r. i adresowany był do uczniów klas drugich i trzecich. Zadaniem uczestników było wykonanie okładki książki. Zabawa miała charakter interaktywny. O zwycięstwie bowiem decydowali uczniowie głosując na najciekawszą pracę (dorośli nie mieli nic do gadania) z każdej klasy według zasady: jeden tydzień – jeden oddział – jeden głos.

Po podliczeniu wszystkich głosów, lista laureatów przedstawia się następująco (zdjęcia prac poniżej):

  1. Tkacz Dominika, 3a (2a) – 29 głosów
  2. Banasiak Marcelina, 3b (2b) – 24 głosy
  3. Olkiewicz Mikołaj, 3c (2c) – 27 głosów
  4. Rutkowska Oliwia, 3d (2d) – 53 głosy
  5. Leśniewska Kornelia, 4a (3a) – 53 głosy
  6. Jakubowski Szymon, 4b (3b) – 45 głosów
  7. Kozicz Paulina, 4b (3c) – 32 głosy
  8. Sobczak Oliwia, 4c (3d) – 45 głosów
  9. Błaszczyk Marianna, 4c (3e) – 58 głosów

Ponadto na wyróżnienie zasługują uczniowie, najzagorzalsi fani naszego konkursu, którzy opuścili maksimum 1 głosowanie. Oto oni:

3A

Stańdo Wiktoria, Szczepańska Zofia

3B

Andrysiak Maja, Banasiak Marcelina, Chmielecki Dawid, Cieślak Alan, Czernicki Maciej, Guzowska Izabela, Jagodzińska Gabriela, Jóźwiak Gabriela, Kurzątkowska Aurora, Łazińska Lena, Malak Adam, Malak Ewa, Nawrocka Antonina, Proniewski Jakub, Pyda Igor, Siemiński Igor, Sieradzon Szymon

3C

Andrzejewska Natalia, Jagodzińska Urszula, Jędrzejczak Miłosz, Kaczmarek Michał, Kaczor Kacper, Kopczyńska Julia, Kowalski Emil, Łuczyński Franciszek, Olkiewicz Mikołaj, Podstawska Amelia, Podstawska Nikola, Radzimirski Alan, Reterska Anastazja, Rydczak Maja, Rytczak Jan, Sapiejka Julia, Sztonderska Zuzanna, Woźniak Julia, Zdanowski Jakub, Żydowo Gabriela

3D

Kubasińska Maria, Lewandowska Hanna, Peda Agata, Pierzchała Julia, Zielińska Emilia

4A

Mycka Tomasz (3a)

4B

Lubowiecka Gabriela (3b), Rybińska Anna (3b), Sikorska Blanka (3b), Wyrembowska Zuzanna (3b)

4C

Błaszczyk Marianna (3e), Dąbrowski Bartosz (3e), Gorzkiewicz Antoni (3e), Kaca Michał (3e), Koralewski Piotr (3c), Korycki Maciej (3c), Kusiak Antonia (3e), Michalak Jan (3e), Michalak Urszula (3c), Nowogórska Lena (3c), Sobczak Oliwia (3d), Stasiak Lena (3e), Szcześniak Maja (3c), Szymczak Dominik (3e), Urbańska Nadia (3e), Wasielewska Olga (3b), Workowska Liliana (3c)

4D

Filipczak Bartosz (3d), Grzegorzewski Amelia (3d), Jabłoński Piotr (3d), Mezer Lena (3d), Tomczyk Lena (3d).

Nagrody dla wszystkich ufundowała Rada Rodziców.

Zapraszamy do naszych konkursów i zabaw (drugi i trzeci piątek każdego miesiąca).

Wasze bibliotekarki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *