WYNIKI VI EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO “ŚWIĄTECZNA BAJKA”

WYNIKI VI EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO “ŚWIĄTECZNA BAJKA”

W dniu 18 grudnia 2020 r. odbyło się posiedzenie jury VI edycji konkursu literackiego „Świąteczna bajka” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych (w wieku 9 – 15 lat). Miło nam poinformować, iż uczniowie klasy 3a:

Jakub Janczak zdobył w nim III miejsce za bajkę „Świąteczne życzenia”, a Zofia Szczepańska wyróżnienie za bajkę „Świąteczny kotek”.

Oprócz dyplomów, nagród książkowych, gadżetów Radia Q, słodkich upominków nagrodą za zajęcie I, II, III miejsca jest również świąteczna audycja Radia Q, w której zostaną odczytane nagrodzone bajki. Audycja nadana zostanie w dniu 26 grudnia, w godzinach wieczornych, na antenie Radia Q. Zapraszamy do wysłuchania bajki Kuby :). Zosiu i Kubusiu – gratulujemy!

                                                                                                E.R./J.T.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *