Słodkie Mikołajki!

Słodkie Mikołajki!

 6 grudnia w Mikołajki, nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole.

W tym wyjątkowym dniu pojawili się uczniowie, którzy w swoim stroju mieli coś wyjątkowego – czerwonego czyli mikołajkowego. Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą słodkości, które zostały rozdane uczniom klas I-VIII, a także pozostałej społeczności szkolnej.

         Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców, która ufundowała worek pełen cukierków. Dzięki takiemu wsparciu dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka. Całemu wydarzeniu towarzyszyła atmosfera radości, entuzjazmu i wzajemnego szacunku. Akcję koordynowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego; Andrzej Pietrzak i Marlena Bajda.

         Życzymy wszystkim radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

 

                                                                  W przedświątecznym nastroju:

                                                                  Samorząd Uczniowski

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.