KONKURS PLASTYCZNY „ZAPROJEKTUJ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ” został rozstrzygnięty.

Konkurs plastyczny „Zaprojektuj Kartkę Bożonarodzeniową ” cieszył   się olbrzymim zainteresowaniem. Z oddziałów I-VIII wpłynęło łącznie 145 prac.

Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Z środków Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  w Kutnie zostały zakupione nagrody za zajęcie trzech czołowych miejsc na poziomie klas: I-III, IV-VI i VII-VIII. Rada Rodziców była również fundatorem nagród dla osób, które otrzymały wyróżnienie.

Oto zwycięzcy:

I miejsce- Maja Falkowska-  8c

I miejsce- Antonia Kusiak- 5c

I miejsce- Antoni Szac- 1b.

II miejsce-Michalina Kusiak- 8g,

II miejsce- Blanka Sikorska-5b

II miejsce- Emilia Bańcyr- 3d

III miejsce: Maria Rojewska-8g

III miejsce-Piotr Koralewski-5c

III miejsce-Maja Furmankiewicz-3d

Rada Rodziców nagrodziła także drobnymi upominkami pozostałych uczestników konkursu, którzy nie stanęli na podium lub nie otrzymali wyróżnienia.

Ponadto wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i dodatkowe punkty z zachowania.

Na holu naszej szkoły panuje już iście świąteczny nastrój – można obejrzeć prace uczniów i podziwiać ich plastyczne talenty.

Kartki świąteczne, które wpłynęły na konkurs zostaną przekazane do Domu Pomocy Społecznej Sióstr Albertynek w Kutnie.

Życzymy wszystkim uczestnikom konkursu i ich Bliskim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Organizatorzy konkursu:

Małgorzata Olesińska