Ogólnopolski, międzyszkolny konkurs na kroki z WOŚP

Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz Nauczyciele!

Samorząd Uczniowski gorąco zachęca do wzięcia udziału w ogólnopolskim, międzyszkolnym konkursie na kroki!

Każdy aktywny uczeń, w ramach konkursu szkolnego, to 5 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W zeszłym roku, angażując szkoły i dzieci z całej Polski, udało się wyćwiczyć dla WOŚP ponad 1 mln złotych. Konkurs rusza 24.01 i będzie trwał do 6.02.

Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Wynik szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej.

Każdy spacer, każdy krok przybliżają także uczniów najaktywniejszych szkół do zdobycia nagród indywidualnych!!

Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4.

Sądzimy, że w dobie nauki zdalnej taka inicjatywa to idealne połączenie pomocy drugiemu człowiekowi z włączeniem się w jakąś formę aktywności fizycznej:)

DOKŁADNA INSTRUKCJA REJESTRACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAŁĄCZNIKU!!!

Download (PDF, 1.64MB)

Życzymy udanej zabawy i pozdrawiamy serdecznie!