Zwiedzanie Warszawy

 

31 maja uczniowie z oddziałów 3 c i 3 d , o godzinie 07:15, Autostradą Wolności, wybrali się na podbój stolicy. Program zwiedzania był szczegółowo opracowany przez biuro podróży „FULL TRAVEL”, naszą pilotką była pani Zuzanna. Pogodę mieliśmy zamówioną, był to jeden z niewielu tak słonecznych i pogodnych dni maja. Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od Łazienek Królewskich, niespodzianką było pływanie gondolami. W Łazienkach widzieliśmy amfiteatr, Pałac na Wodzie, piękne, wysokie drzewa, cudowne pawie i zwinne wiewiórki. Następnie oglądaliśmy kolorowe kamieniczki na Starym Mieście, opowiadaliśmy pod Syrenką legendę o niej, widzieliśmy najwęższą kamienicę na świecie. Następnym punktem wycieczki było Muzeum Iluzji. Pojawiły się głowy na stole, szczupłe i wyolbrzymione postacie, tuba ze światełkami i wiele innych zaskakujących rzeczy. Na koniec wjechaliśmy windą na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Cóż to był za widok!!!  To będzie niezapomniana wycieczka.

Katarzyna Chybińska i Agnieszka Kaźmierczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.