Warsztaty wielkanocne w MiPBP

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Okres przygotowań do niej to szczególna okazja do zrobienia wyjątkowych i niespotykanych ozdób, które podkreślą klimat świątecznych dni. Z tej okazji uczniowie Ib w dniu 03.04.2023 roku wzięli udział w warsztatach o tematyce wielkanocnej, które zorganizowała dla nich MiPBP. Dzieci   na początku spotkania zapoznały się ze zwyczajami, które towarzyszą świętom wielkanocnym i tradycjom z nimi związanymi. Kolejnym etapem wielkanocnych warsztatów było wykonywanie prac manualno-plastycznych.  Z powycinanych i powyklejanych elementów dzieci zrobiły  świąteczne kartki w formie wiosennych zajączków. Wyszło pięknie! A wszystko po to, aby święta były jeszcze bardziej radosne i kolorowe! Na zakończenie spotkania, dzieci złożyły wielkanocne życzenia i zapewniły, że będą uczestniczyły w kolejnych zajęciach, organizowanych przez bibliotekę. Dziękujemy bardzo za możliwość artystycznego spojrzenia na świat.

Uczniowie Ib z wychowawcą