Powitanie jesieni na farmie dyń

2 października 2023r. uczniowie klasy 3a i 3c wybrali się na wycieczkę z okazji dnia chłopaka do pełnej atrakcji niesamowitej krainy Dobronianki. Celem wycieczki była obserwacja oraz kontakt z przyrodą, uwrażliwianie małych przyrodników na piękno świata zwierząt zamieszkujących mini z o o. Dzieci wzbogaciły swoje wiadomości na temat zwierząt zamieszkujących w różnych regionach świata. Wysłuchali ciekawostek na ich temat dzięki wspaniałej lekcji z przewodnikiem. Największą atrakcją była możliwość karmienia wybranych gatunków zamieszkujących farmę. Kolejnym zadaniem uczestników grupy wycieczkowej były warsztaty zdobienia dyń. Nasi uczniowie wykazali się umiejętnościami plastycznymi oraz kreatywnością. Dynie zabrane z warsztatów będą piękną pamiątką zdobiącą ich domy. Na zakończenie tej niesamowitej przygody odbyło się ognisko, przy którym wspólnie w miłej atmosferze spędziliśmy czas.

Opracowała Karolina Miniszewska i Marta Fabisz