OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W dniach 16 – 20 października 2023 r. dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w zajęciach odbywających się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Projekt edukacyjny zakładał zapoznanie się uczniów  ze specyfiką zawodów niosących ludziom pomoc w sytuacjach zagrożenia. Odbyła się projekcja filmów edukacyjnych. Po nich dzieci miały możliwość wcielić się w rolę strażaka, ratownika medycznego, ratownika wodnego. Wykonały również prace plastyczne, ukazujące sylwetki ludzi różnych zawodów, w tym pielęgniarki, kucharza, policjanta. Wszystkie działania odbywające się w ubiegłym tygodniu cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, dla których był to pierwszy krok ku ważnym życiowym wyborom.

wychowawcy świetlicy