ŚWIĄTECZNE KARTY DLA OREW NIEZABUDKA 🎄🎅🏻

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie oddziału IVB wraz z wychowawcą przygotowali wspólnie kartkę świąteczną na zajęciach ZZW dla OREW Niezabudka. Wspólnie ułożyliśmy życzenia i ozdobiliśmy dużą kartę dla naszych kolegów i koleżanek. W naszej szkole odbył się także konkurs na kartkę świąteczną . Wspólnie z Radą Rodziców wybraliśmy i nagrodziliśmy najlepsze prace uczniów. Wszystkie karty ,które wzięły udział w konkursie zostały przekazane dla podopiecznych OREW Niezabudka wraz z świątecznymi życzeniami. Podczas zajęć z wychowawcą w ramach Ogólnopolskiego projektu KAŻDY INNY-WSZYSCY RÓWNI wychowankowie poznali czym charakteryzują się osoby niepełnosprawne oraz ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W trakcie zajęć grudniowych mówiliśmy również czym jest Wolontariat . W naszej szkole uczniowie włączali się w akcje charytatywne. Celem obchodów było uznanie dla osób, które na co dzień angażują się w działania na rzecz innych a także uwrażliwienie uczniów na potrzeby kolegów i koleżanek nie tylko od święta. Zawsze towarzyszy nam hasło  ” Każdy inny wszyscy równi”
Karolina Sulej