Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Kutno, dn. 09 listopada 2020r.

  Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

              w  związku z  sytuacją epidemiczną w kraju i całkowitym przejściem szkoły na zdalne nauczanie, informuję Państwa, że pedagodzy szkolni i psycholog są do dyspozycji Państwa i Państwa dzieci. Zmianie ulegają godziny pracy pedagogów szkolnych i psychologa.

Od 9 listopada 2020r. pedagodzy i psycholog są dostępni codziennie w godzinach 8.30 – 12.30 pod numerami telefonów (24 2547072, 603380705), za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus oraz stacjonarnie na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie
(po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu) z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Zapraszamy do kontaktu w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów np.
z emocjami, motywacją do pracy lub stresem

Dziękujemy za Państwa pomoc i wsparcie w tych trudnych dla wszystkich dniach.

 

Z poważaniem

 (-)Jarosław Koszański

          dyrektor szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *