Giganci Programowania

Drodzy Nauczyciele oraz Wychowawcy,

już po raz kolejny zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach online z programowania. Właśnie wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty edukacyjne “Szkoła z Gigantami”. W tej edycji każda szkoła biorąca udział w programie ma szansę na atrakcyjne nagrody!

Celem Szkoły z Gigantami jest propagowanie idei programowania wśród uczniów od najmłodszych lat. Zajęcia są doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu i lepszego startu w przyszłość, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii. Program zajęć “Szkoła z Gigantami” dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej – tematyka poświęcona będzie programowaniu gier w środowisku Scratch oraz tworzeniu stron internetowych. Każdy uczestnik po zrealizowaniu kursu otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Z okazji wydarzenia przygotowaliśmy również specjalny konkurs dla szkół.

Placówki i ich uczniowie zdobędą nagrody za udział z największą ilością uczestników w wydarzeniu “Szkoła z Gigantami”!

  • I miejsce – Certyfikat Złotego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 3 000 zł na nowy sprzęt IT do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania, zamknięte szkolenie on-line dla kadry nauczycielskiej;

  • II miejsce – Certyfikat Srebrnego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 2 000 zł na nowy sprzęt IT do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania, zamknięte szkolenie on-line dla kadry nauczycielskiej;

  • III miejsce – Certyfikat Brązowego Partnera dla szkoły, voucher o wartości 1 000 zł na nowy sprzęt IT do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny w szkole Giganci Programowania, zamknięte szkolenie on-line dla kadry nauczycielskiej.

Pozostałe 7 szkół z pierwszej 10-tki otrzyma voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs dodatkowy online w szkole Giganci Programowania.

Dodatkowo wszystkie szkoły, z których więcej niż 30 uczniów weźmie udział w naszych szkoleniach, zostaną wyróżnione specjalnym certyfikatem uczestnictwa w szkoleniu.

Drodzy uczniowie i nauczyciele!

Wystartowały zapisy na darmowe warsztaty “Szkoła z Gigantami” oraz “Nauczyciel Przyszłości”, w których nasza szkoła może zdobyć atrakcyjne nagrody! 🔥🎁

W jesiennej edycji zajęć, uczniowie mogą sprawdzić się w programowaniu gier w środowisku Scratch lub tworzeniu własnych stron internetowych, natomiast nauczyciele zagłębią się w narzędzia do nauki online oraz języki Scratch i Python.

Zachęcamy do udziału, ponieważ to liczba zapisanych osób decyduje o przyznaniu nagrody! Pierwsze zajęcia startują już 30 listopada!

Szczegóły i zapisy znajdują się na stronie www.szkolazgigantami.pl.

Równolegle rusza także nowa edycja wydarzenia Nauczyciel Przyszłości, warsztatów skierowanych do kadry pedagogicznej, mających wspomóc w poznaniu narzędzi wspomagających nauczanie zdalne. Jeżeli w poprzednich edycjach opuścili Państwo jakieś zajęcia, bądź chcieliby Państwo polecić szkolenie znajomym nauczycielom – zachęcamy do rezerwacji miejsca.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla wszystkich uczestników. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja. 

Zapisu można dokonać pod poniższym linkiem, gdzie znajdą Państwo również szczegółowy terminarz, harmonogram i zakres tematyczny warsztatów. 

>>Aby dowiedzieć się więcej oraz zapisać się na warsztaty, kliknij tutaj<<

Podobnie jak w poprzednich edycjach, wydarzenie ma zasięg ogólnopolski. Nie istnieją żadne wymagania i ograniczenia, poza koniecznością posiadania połączenia internetowego oraz sprawnego komputera lub laptopa.

Już teraz zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku Nauczyciele Przyszłości – grupa o nowoczesnym nauczaniu, której celem jest dzielenie się wiedzą o nauczaniu programowania, edukacji zdalnej, a także wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi w nauczaniu różnych przedmiotów.

Nie chcesz przegapić żadnych informacji o naszych kursach i prowadzonych akcjach? Obserwuj nas w mediach społecznościowych:

na Facebooku https://www.facebook.com/giganciprogramowania

na Instagramie https://www.instagram.com/giganciprogramowania

i na YouTube https://www.youtube.com/giganciprogramowania

Serdecznie pozdrawiamy,

Giganci Programowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *