ZNAMY WYNIKI SYNAPSIKA!!!

…sukces jest wynikiem właściwej decyzji…

Eurypides

W środę 20 stycznia 2021 roku, w naszej szkole odbyło się  podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik „MEN” (sesja jesienna) organizowanego przez Wydawnictwo Synapsa pod patronatem MEN. Wzięło w nim udział sześcioro uczniów z klas: 3A i 3C  oraz dwoje   z klasy 2A . Celem było sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczniów z zakresu treści klasy drugiej i trzeciej. Miło nam poinformować, iż troje z uczestników uzyskało w konkursie powyżej 90% i otrzymało tytuł Laureata:

1. – Gabriel Kołowacik – Fijałkowski – klasa 2a
  2. – Nina Marska – klasa 2a
  3. Zofia Szczepańska – klasa 3a

Za udział w konkursie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, zakładki edukacyjne oraz kolorowe plany lekcji.  Szkoła uzyskała Certyfikat udziału w Ogólnopolskim Konkursie Synapsik MEN. Dziękujemy za zainteresowanie konkursem. Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników. Zachęcamy do udziału w następnej edycji konkursu.

Szkolne koordynatorki konkursu:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk