SERCE NA NAKRĘTKI

Zbieranie plastikowych nakrętek na cele charytatywne to jedna z popularniejszych form pomocy. Nasza szkoła od wielu już lat aktywnie uczestniczy w tego typu zbiórkach.

Ze względu na zaistniałą sytuację oraz obostrzenia związane z COVID-19 korkowa zbiórka stanęła w miejscu… Szukając rozwiązania Samorząd Uczniowski wyszedł z inicjatywą postawienia przed naszą szkołą pojemnika przeznaczonego na nakrętki. Będzie to wielkie serce, specjalnie dostosowane do tego typu zbiórek. Teraz, „Akcja korek” nie będzie jednorazowym przedsięwzięciem –  będzie stałym elementem naszego szkolnego życia.

W związku z powyższym przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zwracają się do całej braci szkolnej z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji, co do wielkości wspomnianego „Serca”. W najbliższych dniach poprzez moduł wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus, uczniowie oraz nauczyciele otrzymają informację dotyczącą szczegółów planowanego głosowania.

Bądźcie odpowiedzialni i zagłosujcie! Każdy głos jest ważny!

W imieniu Samorządu Uczniowskiego

Dorota Wojciechowska.