Uczniowie klas I – III na terenie całego kraju wracają do nauki stacjonarnej w szkole.

Kutno, dn. 30 kwietnia 2021r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 29 kwietnia 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 04 maja 2021r. (wtorek) uczniowie klas I – III na terenie całego kraju wracają do nauki stacjonarnej w szkole.

Jednocześnie informujemy, że wznowienie nauki w formie stacjonarnej w naszej szkole będzie odbywało się w reżimie sanitarnym, na zasadach przyjętych w połowie stycznia 2021r., które przypomną Państwu wychowawcy oddziałów za pośrednictwem Synergia Librus.

(-) Jarosław Koszański