Sukces naszego ucznia w  Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych z Języka Angielskiego oraz  Matematyki

Sukces naszego ucznia

w  Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

z Języka Angielskiego oraz  Matematyki

 

               Z wielką radością informujemy, że uczeń klasy 8a, Szymon Klimczak, odniósł sukces w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych z Języka Angielskiego oraz Matematyki, którego organizatorem jest Łódzki Kurator Oświaty.  Szymon uzyskał tytuł finalisty w obu konkursach.

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów  wiedzy w jakich mogą startować uczniowie szkół podstawowych. Udział w nich wymaga od ucznia – jak i od przygotowującego nauczyciela – zaangażowania i wielu godzin pracy. Ucznia do konkursu przygotowywały – p. Anna Wieczorkowska (język angielski) oraz p. Sylwia Mujta (matematyka).

Talent, wytrwałe i systematyczne przygotowania okazały się kluczem do sukcesu.

                                                                                 Gratulujemy wspaniałego

                                                                                               osiągnięcia  Szymonowi!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *